Sponzoři a partneři

Dětský domov přijímá sponzorské dary v materiální i finanční podobě. Veškeré dary jsou evidovány v Knize sponzorských darů na základě sponzorské smlouvy, dary s finanční hodnotou jsou zaevidovány v účetnictví zařízení. Dárce má vyhrazeno právo určit použití daru, dětský domov o jeho správném využití informuje dárce v dohodnutém termínu.

nf-tescoV roce 2011 jsme začali spolupracovat s nadačním fondem Tesco. Díky této organizaci jsme formou vánoční sbírky získali prostředky na nákup sportovních potřeb. Za získané finance jsme pořídili sportovní vybavení, nakoupili jsme hlavně zimní brusle a sáňkovací boby. Vzhledem k tomu, že náš dětský domov se nachází v horské oblasti, jsou u nás tyto potřeby maximálně využity. Přímo ve Vrchlabí se nachází velmi dobře udržovaný zimní stadion, kam děti ve volných chvílích dochází a věnují se bruslení. A za jízdou na bobech také není nutné běhat daleko, protože v okolí lze bez obtíží objevit nesčetně vhodných kopců i kopečků. Za celý dětský domov bychom rádi poděkovali celému nadačnímu fondu, protože se významným způsobem zapojil do zpříjemnění zimních radovánek všem našim dětem bez rozdílu věku.

Největším sponzorem zařízení je řadu let Coca-Cola Beverages ČR spol. s r.o., Praha,
naše další partnery a sponzory průběžně uvádíme zde na této stránce.

Spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem – partnerský projekt Nadace Terezy Maxové dětem a společnosti ŠKODA AUTO, a.s., který je realizován ve spolupráci se spolkem Otevřená budoucnost

ntm-a cocacola
GLS
daruj-hracku Vojenská akademie Vyškov

 

Všem sponzorům za jejich dary děkujeme!

Pokud nás chcete podpořit, kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme možnosti podpory dětí či činností Domova.

Pro individuální dárce a  budoucí sponzory uvádíme č. účtu domova:  1434601/0710  ČNB HK