Atletika 11.5.2017 Hradec Králové

  Ani tentokráte jsme si nenechali ujít atletické závody v Hradci Králové, které pořádá DDÚ Hradec Králové. Vybraných bylo sice málo – jen 3 děti (Oxana Parovinčaková, Marie Dejmková a David Baláž), ale ostudu jsme určitě neudělali. Každý si odvezl dvě medaile a v soutěži týmů jsme obsadili krásné 8. místo – z 12 zúčastněných. Počasí nám přálo […]

25. pedagogické dny Univerzity Hradec Králové

Protože jsme fakultivním pracovištěm Univerzity Hradec Králové, připravili jsme u příležitosti 25. pedagogických dnů menší výstavu o našem dětském domově. Představili jsme náš všední život, naše úspěchy ve sportu, šikovné ruce dětí a v neposlední řadě i to, jak to v našem domově vypadá.  

Předtančení Dolní Branná

Už potřetí jsme vystoupili na setkání důchodců v Dolní Branné. Vystoupení se nám povedlo a také se velmi líbilo. S panem starostou jsme se domluvili na další spolupráci. Menší děti zatančili náš nový tanec „Žluťásku“, pak vystoupila Oxana P. se svým tancem a nakonec jsme zatančili společný tanec „Sloník Toník“.  

Zima už nám definitivně skončila, ale my jsme nezaháleli. Zkusili jsme si běh na běžkách ale i na sjezdovkách jsme jako doma.