Sponzoři a partneři

Dětský domov přijímá sponzorské dary v materiální i finanční podobě. Veškeré dary jsou evidovány v Knize sponzorských darů na základě sponzorské smlouvy, dary s finanční hodnotou jsou zaevidovány v účetnictví zařízení. Dárce má vyhrazeno právo určit použití daru, dětský domov o jeho správném využití informuje dárce v dohodnutém termínu.

Pokud nás chcete podpořit, kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme možnosti podpory dětí či činností Domova. Pro individuální dárce a  budoucí sponzory uvádíme č. účtu domova:  1434601/0710  ČNB HK.

Naše aktuální partnery a sponzory průběžně uvádíme zde na této stránce.

logo Nadace Terezy Maxové dětem logo Alza.cz
GLS logo Online for You
daruj-hracku
Vojenská akademie Vyškov
p. Renata Benešová Praha
Ing. Michal Kroh ACCA  Praha
zaměstnanci Škoda Auto, zastoupeni Ing. Vodičkou, Ph.D.
GRUP ERVES Stavitelství s. r. o. Praha

Všem sponzorům za jejich dary děkujeme!

Spolupracujeme

V roce 2011 jsme začali spolupracovat s nadačním fondem Tesco, řadu let je naším dalším sponzorem Nemocnice Vrchlabí, zapojili jsme se do projektu nadačního fondu ŠKODA AUTO.

Spolupracujeme s Nadací Terezy Maxové dětem – dříve partnerský projekt Nadace Terezy Maxové dětem a společnosti ŠKODA AUTO, a.s., Rozjedu to! a Podpora kontaktu s biologickou rodinou, který je realizován ve spolupráci se spolkem Otevřená budoucnost. Nyní jsme zapojeni v projektu Comenius prostřednictvím Otevřené budoucnosti.

S naším dětským domovem a jeho zaměstnanci  spolupracuje klinická psycholožka Mgr. Eliška Antošová, která zajišťuje supervizi  zaměstnanců a podílí se na kolektivním vzdělávání formou workshopů. Pro děti je  zajištěna podpora terapeutky Mgr. Nadi Pilařové, která dochází  do DD 1 x 14 dní odpoledne, dle potřeby častěji.