Ohlédnutí za uplynulým (Covidovým) rokem 2021

 

Rok 2021 byl, jako pro každého, také u nás ve znamení Covidu. Od počátku roku probíhala distanční výuka. Pro děti i pro pedagogy to bylo chvílemi náročné, ale společnými silami jsme vše zvládli. Po rozvolnění se opět začalo chodit do škol, děti se těšily na své kamarády.

Půl rok utekl jako voda a byly tady prázdniny. Jako obvykle se první týden v červenci odjelo s několika dětmi na pobyt do Starých Splavů. Ostatní děti trávily čas u svých rodičů. V polovině prázdnin odjely děti na dětský tábor do Českého Dubu. Poslední týden prázdnin strávily děti v Harrachově.

Poslední den prázdnin byl pro děti i jejich rodiče něčím neobvyklým. Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové (Otevřená budoucnost) se uskutečnil společný výlet do ZOO ve Dvoře Králové.

Prázdniny utekly a začal nový školní rok. Všichni jsme byli rádi, že můžeme chodit do školy. Sice se objevilo pár karantén a ke konci roku několik dětí onemocnělo Covidem 19. Vše se zvládlo, čas ubíhal a my se začali těšit na Vánoce.

Speciální poděkování p. Tomáši Slavatovi, jeho rodině a tzv. Hromové partě za opakované o ochotné zajištění a distribuci ochranných prostředků – roušek, respirátorů a dezinfekce.

Poděkování za vánoční dárky:

Ing. Michal Kroh Praha                                          Diakonie Vrchlabí

Rodina Svatých Zálesní Lhota                               p. Ivánková Pec p. Sněžkou

Nemocnice Vrchlabí                                               Tango Daruj hračku

 

Přílohy

Ohlédnutí za uplynulým
Ohlédnutí za uplynulým (12 KB)